Osiągnięcia

Osiągnięcia

1
Lat Na rynku
1
Razy na podium
1
Nagrody Specjalne

Sezon 2021/2022

1
Nagrody Specjalne
1
Razy na podium
1
Złoto
1
Srebro
1
Brąz

Są to wyniki łączne z 12 turniejów przeprowadzonych w ramach Niezależnej Ligi „On The Top” w Sezonie 2021/2022

1 Miejsce Jazz Dance Solo 14-15 lat – Oliwia Benc
1 Miejsce Jazz Dance Solo 15+ lat – Wiktoria Pollum
1 Miejsce Duet Jazz 10-11 lat – Zuzanna Michalczyk i Julia Kryspowicka
1 Miejsce Duet Jazz 14-15 lat – Oliwia Benc i Marcelina Poliszuk
1 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat – Natalia Skorupa
1 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat – Zuzanna Michalczyk
1 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 14-15 lat – Oliwia Benc
1 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ lat – Wiktoria Pollum
1 Miejsce T. Współczesny Impro Solo 10-11 lat – Zuzanna Michalczyk
1 Miejsce T. Współczesny Impro Solo 15+ lat – Wiktoria Pollum
2 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat – Antonina Brenk
2 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat – Julia Kryspowicka
3 Miejsce Jazz Dance Solo 10-11 lat – Zuzanna Michalczyk
3 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat – Marcelina Poliszuk
4 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat – Zofia Krupa
7 Miejsce Jazz Dance Solo 10-11 lat – Julia Kryspowicka
8 Miejsce Jazz Dance Solo 12-13 lat – Marcelina Poliszuk
8 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat – Nina Oberda

2 Miejsce Jazz Dance Impro Solo – 8-9 lat – Antonina Brenk

1 Miejsce Formacja Jazz Dorośli (Zaawans) – Teal Adult
1 Miejsce Grupa Jazz Dorośli (Open) – Teal Adult
1 Miejsce Duety Jazz 2012 i Młodsi (Open) – Julia Kryspowicka i Zuzanna Michalczyk
1 Miejsce Duety Jazz 2008-2009 (Open) – Oliwia Benc i Marcelina Poliszuk
1 Miejsce Duety Jazz 2005 i Starsi (Open) – Wiktoria Pollum i Klaudia Tonko
1 Miejsce Solo Jazz 2012-2013 (C+B) – Zuzanna Michalczyk
1 Miejsce Solo Jazz 2010-2011 (C+B) – Zuzanna Dworakowska
1 Miejsce Solo Modern 2005 i Starsi (C+B) – Wiktoria Pollum
1 Miejsce Solo Jazz 2008-2009 (E+D) – Marcelina Poliszuk
1 Miejsce Solo PAI 2010-2012 (A) – Zuzanna Dworakowska
1 Miejsce Solo PAI 2008 (B) – Oliwia Benc
1 Miejsce Solo PAI 2003-2005 (B) – Wiktoria Pollum
1 Miejsce Solo PAI 2009 (C) – Marcelina Poliszuk
1 Miejsce Solo PAI 2013 (D) – Natalia Skorupa
1 Miejsce Solo PAI 2011 (D) – Oliwia Watkowska
1 Miejsce Solo PAI 2010 (D) – Zofia Krupa
1 Miejsce Solo PAI 2009 (D) – Nina Oberda
1 Miejsce Solo PAI 2003-2005 (D) – Katarzyna Klinkosz
1 Miejsce Solo PAI 2012 (E) – Hubert Kafar
1 Miejsce Solo PAI 2015 i Młodsi (E) – Jowita Jary
1 Miejsce Solo PAI 2009 (E) – Katarzyna Krynicka
1 Miejsce Solo PAI 2003-2005 (E) – Alicja Nowak
2 Miejsce Formacja Jazz Dzieci (Zaawans) – Teal Kids
2 Miejsce Grupy Jazz Dzieci (Zaawans) – Teal Kids
2 Miejsce Grupy Jazz Juniorzy (Open) – Teal Junior
2 Miejsce Solo Jazz 2012-2013 (C+B) – Julia Kryspowicka
2 Miejsce Solo Jazz 2008-2009 (C+B) – Oliwia Benc
2 Miejsce Solo Jazz 2012-2013 (E+D) – Natalia Skorupa
2 Miejsce Solo Jazz 2014 i Młodsi (E+D) – Kalina Ściebura
2 Miejsce Solo PAI 2012-2014 (B) – Zuzanna Michalczyk
2 Miejsce Solo PAI 2006 (C) – Gabriela Szostak
2 Miejsce Solo PAI 2012 i Starsi (C) – Natalia Łada
2 Miejsce Solo PAI 2008 (D) – Weronika Woźniak
2 Miejsce Solo PAI 2013 (E) – Maja Lewandowska
2 Miejsce Solo PAI 2014 (E) – Lena Szewczyk
2 Miejsce Solo PAI 2011 (E) – Aleksandra Surus
2 Miejsce Solo PAI 2010 (E) – Agata Majewska
2 Miejsce Solo PAI 2003-2005 (E) – Karina Maciejewska
3 Miejsce Formacja Jazz Juniorzy (Zaawans) – Teal Junior
3 Miejsce Solo Jazz 2005 i Starsi (A+S) – Wiktoria Pollum
3 Miejsce Solo Jazz 2006-2007 (C+B) – Gabriela Szostak
3 Miejsce Solo Jazz 2014.i Młodsi (E+D) – Jowita Jary
3 Miejsce Solo PAI 2010-2012 (A) – Julia Kryspowicka
3 Miejsce Solo PAI 2003-2005 (B) – Klaudia Tonko
3 Miejsce Solo PAI 2003-2005 (D) – Martyna Lilla
3 Miejsce Solo PAI 2009 (E) – Alicja Bardzik
4 Miejsce Solo Jazz 2005 i Starsi (C+B) – Klaudia Tonko
4 Miejsce Solo PAI 2003-2005 (C) – Karolina Serkowska
4 Miejsce Solo PAI 2014 i Młodsi (D) – Antonina Brenk
5 Miejsce Solo PAI 2013 (E) – Aleksandra Liberska
6 Miejsce Solo PAI 2013 (E) – Julia Rumpczick
6 Miejsce Solo PAI 2015 i Młodsi (E) – Kalina Ściebura
6 Miejsce Solo PAI 2009 (E) – Zuzanna Jasińska
7 Miejsce Solo Jazz 2010-2011 (C+B) – Zofia Krupa
7 Miejsce Solo PAI 2011 (E) – Sara Lewandowska
7 Miejsce Solo PAI 2010 (E) – Julia Kęprowska
7 Miejsce Solo PAI 2009 (E) – Barbara Krzemińska
8 Miejsce Solo PAI 2013 (E) – Łucja Ściebura
8 Miejsce Solo PAI 2010 (E) – Lena Kornacka
10 Miejsce Solo PAI 2010 (E) – Dominika Matus
12 Miejsce Solo PAI 2013 (E) – Julia Krzemińska
13 Miejsce Solo PAI 2010 (E) – Blanka Lis

Grand Prix – Teal Dance Studio
Najlepiej zapowiadający się tancerz młodego pokolenia – Wiktoria Pollum
Nagroda specjalna – Hubert Kafar
 
1 miejsce Jazz Dance Formacja 9-12 lat Teal Kids
1 miejsce Jazz Dance Formacja 13-16 lat Teal Junior
1 miejsce Jazz Dance Formacja 16+ Teal Adult
1 miejsce Jazz Dance Mini Formacja 9-12 lat Teal Kids
1 miejsce Jazz Dance Mini Formacja 13-16 lat Teal Junior
1 miejsce Jazz Dance Mini Formacja 16+ Teal Adult
1 miejsce Jazz Dance duety 10-11 lat Zuzanna Michalczyk i Julia Kryspowicka
1 miejsce Jazz Dance duety 14-15 lat Oliwia Benc i Marcelina Poliszuk
1 miejsce Jazz Dance duety 15+ Tonko Klaudia i Pollum Wiktoria
1 miejsce Jazz Dance Solo do 7 lat Kalina Ściebura
1 miejsce Jazz Dance Solo 8-9 lat Natalia Skorupa
1 miejsce Jazz Dance Solo 14-15 lat Oliwia Benc
1 miejsce Jazz Dance Solo 15+ Pollum Wiktoria
1 miejsce Miniatura Taneczna Solo 15+ Pollum Wiktoria
1 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Natalia Skorupa
1 miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat Zuzanna Michalczyk
1 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 10-11 lat Kryspowicka Julia
2 miejsce Jazz Dance Solo do 7 lat Jowita Jary
2 miejsce Jazz Dance Solo 10-11 lat Zuzanna Michalczyk
2 miejsce Jazz Dance Solo 15+ Szostak Gabriela
2 miejsce Jazz Dance Impro Solo do lat 7 Kalina Ściebura
2 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Antonina Brenk
2 miejsce Jazz Dance Impro Solo 14-15 lat Oliwia Benc
2 miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ Wiktoria Pollum
2 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ Wiktoria Pollum
3 miejsce Jazz Dance Solo 15+ Tonko Klaudia
3 miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat Oliwia Watkowska
3 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 9-10 lat Julia Rumpczick
3 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 10-11 lat Michalczyk Zuzanna
3 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 14-15 lat Oliwia Benc
4 miejsce Jazz Dance Solo 10-11 lat Julia Kryspowicka
4 miejsce Jazz Dance Impro Solo do lat 7 Jowita Jary
4 miejsce Jazz Dance Solo 12-13 lat Marcelina Poliszuk
4 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Maja Lewandowska
4 miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat Aleksandra Surus
4 miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat Zuzanna Dworakowska
4 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ Klaudia Tonko
5 miejsce Jazz Dance Solo 12-13 lat Zuzanna Dworakowska
5 miejsce Jazz Dance Impro Solo 14-15 lat Weronika Woźniak
5 miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ Gabriela Szostak
5 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 10-11 lat Hubert Kafar
5 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ Gabriela Szostak
6 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Lena Szewczyk
6 miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat Julia Kryspowicka
6 miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat Marcelina Poliszuk
6 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 12-13 lat Marcelina Poliszuk
6 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ Martyna Lilla
7 miejsce Jazz Dance Solo 12-13 lat Zofia Krupa
7 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Łucja Ściebura
7 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Julia Rumpczick
7 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Hubert Kafar
7 miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat Zofia Krupa
7 miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat Lena Kornacka
7 miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ Klaudia Tonko
7 miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ Karolina Serkowska
7 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ Alicja Nowak
8 miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat Sara Lewandowska
8 miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat Nina Oberda
8 miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ Natalia Łada
8 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ Natalia Łada
9 miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ Martyna Lilla
9 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ Katarzyna Klinkosz
10 miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ Katarzyna Klinkosz
1 miejsce Jazz Dance Formacja 9-12 lat Teal Kids
1 miejsce Jazz Dance Formacja 16+ Teal Adult
1 miejsce Jazz Dance Mini Formacja 9-12 lat Teal Kids
1 miejsce Jazz Dance Mini Formacja 13-16 lat Teal Junior
1 miejsce Jazz Dance Mini Formacja 16+ Teal Adult
1 miejsce Jazz Dance duety 10-11 lat Zuzanna Michalczyk i Julia Kryspowicka
1 miejsce Jazz Dance duety 14-15 lat Oliwia Benc i Marcelina Poliszuk
1 miejsce Jazz Dance duety 15+ Tonko Klaudia i Pollum Wiktoria
1 miejsce Jazz Dance Solo do 7 lat Kalina Ściebura
1 miejsce Jazz Dance Solo 15+ Pollum Wiktoria
1 miejsce Jazz Dance Impro Solo do lat 7 Jowita Jary
1 miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat Julia Kryspowicka
1 miejsce Jazz Dance Impro Solo 14-15 lat Oliwia Benc
1 miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ Wiktoria Pollum
1 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 10-11 lat Kryspowicka Julia
2 miejsce Jazz Dance Solo do 7 lat Jowita Jary
2 miejsce Jazz Dance Solo 12-13 lat Zofia Krupa
2 miejsce Jazz Dance Solo 15+ Tonko Klaudia
2 miejsce Jazz Dance Impro Solo do lat 7 Kalina Ściebura
2 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Natalia Skorupa
2 miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat Nina Oberda
2 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ Wiktoria Pollum
3 miejsce Jazz Dance Formacja 13-16 lat Teal Junior
3 miejsce Jazz Dance Solo 8-9 lat Natalia Skorupa
3 miejsce Jazz Dance Solo 10-11 lat Julia Kryspowicka
3 miejsce Jazz Dance Solo 12-13 lat Zuzanna Dworakowska
3 miejsce Jazz Dance Solo 15+ Szostak Gabriela
3 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Antonina Brenk
3 miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat Zuzanna Michalczyk
3 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 10-11 lat Michalczyk Zuzanna
3 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 12-13 lat Zofia Krupa
3 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 14-15 lat Oliwia Benc
4 miejsce Jazz Dance Solo 14-15 lat Oliwia Benc
4 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Maja Lewandowska
4 miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat Alicja Bardzik
4 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ Martyna Lilla
5 miejsce Jazz Dance Solo 10-11 lat Zuzanna Michalczyk
6 miejsce Jazz Dance Solo 12-13 lat Marcelina Poliszuk
6 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Lena Szewczyk
6 miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat Agata Majewska
6 miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 10-11 lat Hubert Kafar
7 miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ Gabriela Szostak
8 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Łucja Ściebura
9 miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat Julia Rumpczick
9 miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ Martyna Lilla
1 Miejsce Jazz Dance Solo 8-9 Lat – Zuzanna Michalczyk
1 Miejsce Jazz Dance Solo 15 + lat – Wiktoria Pollum
1 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat – Natalia Skorupa
1 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat – Zofia Krupa
1 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 15 + lat – Wiktoria Pollum
1 Miejsce T. Współczesny Impro Solo 8-9 lat – Zuzanna Michalczyk
2 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat – Julia Kryspowicka
2 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat – Oliwia Watkowska
2 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat – Marcelina Poliszuk
3 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 Lat – Zuzanna Michalczyk
4 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 Lat – Hubert Kafar
4 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat – Sara Lewandowska
5 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 10-11 lat – Aleksandra Surus
5 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat – Nina Oberda
1 miejsce Mini Formacja jazz 17+ lat – Teal Adult
2 miejsce Mini Formacja jazz 9 – 12 lat – Teal Kids
2 miejsce duet jazz 9 – 10 lat – Zuzanna Michalczyk i Julia Kryspowicka
2 miejsce duet jazz 13 – 14 lat – Oliwia Benc i Marcelina Poliszuk
3 miejsce solo jazz 9 – 10 lat – Julia Kryspowicka
3 miejsce solo jazz 17+ lat – Wiktoria Pollum
3 miejsce solo modern 9 – 10 lat – Zuzanna Michalczyk
3 miejsce solo modern 17+ lat – Wiktoria Pollum
4 miejsce Mini Formacja jazz 13 – 16 lat – Teal Junior
1/2 finału solo jazz 9 – 10 lat – Natalia Skorupa
1/2 finału solo jazz 9 – 10 lat – Zuzanna Michalczyk
1/2 finału solo jazz 11 – 12 lat – Zofia Krupa
1/2 finału solo jazz 13 – 16 lat – Marcelina Poliszuk
1/2 finału solo jazz 13 – 16 lat – Oliwia Benc
1/2 finału solo jazz 15 – 16 lat – Gabriela Szostak
1/2 finału solo jazz 17+ lat – Karolina Serkowska
1/2 finału solo modern 11 – 12 lat – Zuzanna Dworakowska
1/2 finału solo modern 15 – 16 lat – Gabriela Szostak

1 miejsce solo Jazz Dance Adults Śr. Zaaw.- Wiktoria Pollum
1 miejsce duet Jazz Dance Dzieci Pocz. – Zuzanna Michalczyk i Julia Kryspowicka
1 miejsce duet Jazz Dance Junior 1 Pocz. – Oliwia Benc i Marcelina Poliszuk
1 miejsce solo Jazz Dance Junior 2 Pocz. – Gabriela Szostak
1 miejsce solo Jazz Dance Adults Pocz. – Klaudia Tonko
1 miejsce solo PAI 2012-2013 B – Julia Kryspowicka
1 miejsce solo PAI 2010-2011 E – Zofia Krupa
2 miejsce solo Jazz Dance Junior 1 Śr. Zaaw. – Oliwia Benc
2 miejsce solo Jazz Dance 8 – 12 lat Pocz. – Zuzanna Michalczyk
2 miejsce solo Jazz Dance Junior 1 Pocz. – Marcelina Poliszuk
2 miejsce solo PAI 2010-2011 A – Zuzanna Dworakowska
2 miejsce solo PAI 2005 i ST C – Klaudia Tonko
2 miejsce solo PAI 2005-2007 D – Gabriela Szostak
2 miejsce solo PAI 2012-2013 E – Natalia Skorupa
2 miejsce solo PAI 2010-2011 E – Oliwia Watkowska
2 miejsce solo PAI 2005 i ST E – Martyna Lilla
3 miejsce Grupy Jazz Dance Adults – Teal Adult
3 miejsce solo Jazz Dance 8 – 12 lat Pocz. – Zofia Krupa
3 miejsce solo PAI 2005 i ST B – Wiktoria Pollum
3 miejsce solo PAI 2005 i ST C – Karolina Serkowska
3 miejsce solo PAI 2008-2009 E – Weronika Woźniak
4 miejsce Grupy Jazz Dance Dzieci – Teal Kids
4 miejsce solo PAI 2012-2013 B – Zuzanna Michalczyk
4 miejsce solo PAI 2008-2009 C – Oliwia Benc
5 miejsce Grupy Jazz Dance Junior – Teal Junior
5 miejsce solo PAI 2008-2009 E – Nina Oberda
5 miejsce solo PAI B&W Junior 1 – Oliwia Benc
5 miejsce solo PAI B&W Adults – Wiktoria Pollum
6 miejsce solo Jazz Dance 8 – 12 lat Śr. Zaaw. – Zuzanna Dworakowska
6 miejsce solo PAI 2008-2009 D – Marcelina Poliszuk
6 miejsce solo PAI B&W Kids – Zuzanna Dworakowska
8 miejsce solo Jazz Dance 8 – 12 lat – Natalia Skorupa
12 miejsce solo Jazz Dance 8 – 12 lat – Julia Kryspowicka
12 miejsce solo PAI B&W Kids – Julia Kryspowicka
12 miejsce solo PAI B&W Kids – Zofia Krupa
12 miejsce solo PAI B&W Adults – Klaudia Tonko
22 miejsce solo PAI B&W Kids – Natalia Skorupa
25 miejsce solo PAI B&W Junior 1 – Marcelina Poliszuk
43 miejsce solo PAI B&W Kids – Zuzanna Michalczyk

 

1 miejsce Jazz Impro solo do lat 7 – Antonina Brenk
1 miejsce Jazz Impro solo 8-9 lat – Zuzanna Michalczyk
1 miejsce Jazz Impro solo 10-11 lat – Zofia Krupa
1 miejsce Jazz Impro solo 12-13 lat – Oliwia Benc
1 miejsce Taniec Współczesny Impro solo 8-9 lat – Zuzanna Michalczyk
2 miejsce Jazz Impro solo 8-9 lat – Julia Kryspowicka
2 miejsce Jazz Impro solo 12-13 lat – Marcelina Poliszuk
3 miejsce Jazz Impro solo 8-9 lat – Natalia Skorupa
1 Miejsce Jazz Dance Duety 8-9 lat – Julia Kryspowicka i Zuzanna Michalczyk
1 Miejsce Jazz Dance Duety 12-13 lat – Marcelina Poliszuk i Oliwia Benc
1 Miejsce Jazz Dance Solo 12-13 lat – Oliwia Benc
1 Miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ lat – Wiktoria Pollum
2 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat – Julia Kryspowicka
2 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ lat – Wiktoria Pollum
2 Miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 8-9 lat – Zuzanna Michalczyk
3 Miejsce Jazz Dance Solo 8-9 lat – Zuzanna Michalczyk
3 Miejsce Jazz Dance Solo 15+ lat – Wiktoria Pollum
3 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 8-9 lat – Zuzanna Michalczyk
3 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat – Oliwia Benc
4 Miejsce Jazz Dance Solo 8-9 lat – Julia Kryspowicka
4 Miejsce Jazz Dance Solo 12-13 lat – Marcelina Poliszuk
4 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 12-13 lat – Marcelina Poliszuk
4 Miejsce Jazz Dance Impro Solo 15+ lat – Klaudia Tonko
6 Miejsce Taniec Współczesny Impro Solo 15+ lat – Klaudia Tonko

1 Miejsce Solo Jazz 2011-2012 (D) – Michalczyk Zuzanna
1 Miejsce Solo Jazz 2011-2012 (E) – Kryspowicka Julia
1 Miejsce Solo Jazz 2012 (D) – Dworakowska Zuzanna
1 Miejsce Solo Jazz 2006 i starsi (C) – Pollum Wiktoria
1 Miejsce Solo PAI 2012 (D) – Kryspowicka Julia
1 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 2010 (B) – Dworakowska Zuzanna
2 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 2011-2012 (B) – Michalczyk Zuzanna
2 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 2006 I starsi (B) – Pollum Wiktoria

Sezon 2020/2021

1
Razy na podium
1
Złoto
1
Srebro
1
Brąz

1 Miejsce Solo Taniec Współczesny 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
1 Miejsce Solo Jazz 15+ lat – Wiktoria Pollum
1 Miejsce Impro Solo Jazz 15+ lat – Wiktoria Pollum
2 Miejsce Solo Jazz 12-13 lat – Oliwia Benc
2 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny do 9 lat – Michalczyk Zuzanna
2 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
3 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
4 Miejsce Duet Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna i Kołaciński Jakub
4 Miejsce Solo Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna

1 miejsce solo Jazz Zuzanna Michalczyk
1 miejsce Impro solo Jazz Zuzanna Michalczyk
1 miejsce Impro solo Jazz Zuzanna Dworakowska
1 miejsc Impro solo Taniec Współczesny Zuzanna Dworakowska
2 miejsce Impro solo Jazz Lena Kornacka
2 miejsce Impro solo Jazz Marcelina Poliszuk
2 miejsce solo Tanec Współczesny Zuzanna Michalczyk
2 miejsce Impro solo Taniec Współczesny Zuzanna Michalczyk
3 miejsce Impro solo Jazz Julia Kryspowicka
3 miejsce Impro solo Jazz Zofia Krupa
3 miejsce Impro solo Taniec Współczesny Łucja Ściebura
3 miejsce Impro solo Taniec Współczesny Julia Kryspowicka
4 miejsce Impro solo Jazz Natalia Skorupa

1 Miejsce Formacja Jazz 8-11 lat – Teal Kids
1 Miejsce Mini Formacja Jazz do lat 7 – Mini Teal
1 Miejsce Duet Jazz 12-15 lat – Benc Oliwia i Poliszuk Marcelina
1 Miejsce Duet Jazz 8-9 lat – Kryspowicka Julia i Michalczyk Zuzanna
1 Miejsce Duet Jazz do lat 7 – Dworakowska Alicja i Brenk Antonina
1 Miejsce Solo Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
1 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
1 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Brenk Antonina
2 Miejsce Duet Jazz powyżej 15 lat – Tonko Klaudia i Serkowska Karolina
2 Miejsce Duet Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna i Kołaciński Jakub
2 Miejsce Impro Solo Jazz powyżej 15 lat– Pollum Wiktoria
2 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
2 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Szewczyk Lena
3 Miejsce Formacja Jazz powyżej 15 lat – Teal Adult
3 Miejsce Mini Formacja Jazz powyżej 15 lat – Teal Adult
3 Miejsce Mini Formacja Jazz 12-15 lat – Teal Junior
3 Miejsce Solo Jazz powyżej 15 lat– Pollum Wiktoria
3 Miejsce Solo Jazz 12-13 lat– Benc Oliwia
3 Miejsce Solo Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
3 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
3 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Skorupa Natalia
3 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny 8-9 lat – Skorupa Natalia
3 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Dworakowska Alicja
4 Miejsce Duet Jazz powyżej 15 lat – Pollum Wiktoria i Tomaszewski Michał
4 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny powyżej 15 lat – Pollum Wiktoria
4 Miejsce Impro Solo Jazz 12-13 lat– Benc Oliwia
4 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat– Watkowska Oliwia
5 Miejsce Mini Formacja Jazz 8-11 lat – Teal Kids
5 Miejsce Formacja Jazz 12-15 lat – Teal Junior
5 Miejsce Solo Taniec Współczesny 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
5 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny 12-13 lat– Benc Oliwia
6 Miejsce Solo Taniec Współczesny 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
6 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Rusiecka-Dziczek Pola
6 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Kryspowicka Julia
7 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Kołaciński Jakub
7 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Lewandowska Maja

1 Miejsce Mini Formacja Jazz 12-15 lat – Teal Junior
1 Miejsce Mini Formacja Jazz do lat 7 – Mini Teal
1 Miejsce Duet Jazz powyżej 15 lat – Pollum Wiktoria i Tomaszewski Michał
1 Miejsce Duet Jazz do lat 7 – Dworakowska Alicja i Brenk Antonina
1 Miejsce Solo Taniec Współczesny 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
1 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
1 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Brenk Antonina
2 Miejsce Formacja Jazz powyżej 15 lat – Teal Adult
2 Miejsce Formacja Jazz 8-11 lat – Teal Kids
2 Miejsce Mini Formacja Jazz powyżej 15 lat – Teal Adult
2 Miejsce Mini Formacja Jazz 8-11 lat – Teal Kids
2 Miejsce Duet Jazz powyżej 15 lat – Tonko Klaudia i Serkowska Karolina
2 Miejsce Duet Jazz 8-9 lat – Kryspowicka Julia i Michalczyk Zuzanna
2 Miejsce Solo Jazz powyżej 15 lat– Pollum Wiktoria
2 Miejsce Impro Solo Jazz powyżej 15 lat– Pollum Wiktoria
2 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Dworakowska Alicja
3 Miejsce Formacja Jazz 12-15 lat – Teal Junior
3 Miejsce Duet Jazz 12-15 lat – Benc Oliwia i Poliszuk Marcelina
3 Miejsce Duet Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna i Kołaciński Jakub
3 Miejsce Solo Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
3 Miejsce Impro Solo Jazz 12-15 lat – Gaj Wiktoria
3 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny powyżej 15 lat – Pollum Wiktoria
3 Miejsce Impro Solo Jazz 12-13 lat – Benc Oliwia
3 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
3 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny 8-9 lat – Ściebura Łucja
3 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Tromsa Kornelia
4 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Kryspowicka Julia
4 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Szewczyk Lena
4 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny 8-9 lat – Kryspowicka Julia
5 Miejsce Impro Solo Jazz powyżej 15 lat – Tonko Klaudia
5 Miejsce Impro Solo Jazz 14-15 lat – Szostak Gabriela
5 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Kołaciński Jakub
5 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny powyżej 15 lat – Tonko Klaudia
5 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny 12-13 lat – Benc Oliwia
6 Miejsce Impro Solo Jazz 12-15 lat – Poliszuk Marcelina
6 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Rusiecka-Dziczek Pola
7 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Grocholska Maja
7 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny 10-11 lat – Rusiecka-Dziczek Pola
7 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
7 Miejsce Impro Solo Taniec Współczesny 8-9 lat – Skorupa Natalia

1 Miejsce Formacja Jazz 8-11 lat – Teal Kids
1 Miejsce Mini Formacja Jazz 8-11 lat – Teal Kids
1 Miejsce Mini Formacja Jazz do lat 7 – Mini Teal
1 Miejsce Duet Jazz 15+ lat – Pollum Wiktoria, Tomaszewski Michał
1 Miejsce Duet Jazz 12-15 lat – Benc Oliwia, Poliszuk Marcelina
1 Miejsce Duet Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna, Kryspowicka Julia
1 Miejsce Duet Jazz do lat 7 – Brenk Antonina, Dworakowska Alicja
1 Miejsce Solo Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
1 Miejsce Impro Solo Jazz 15+ lat – Pollum Wiktoria
1 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 15+ lat – Pollum Wiktoria
1 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
1 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Brenk Antonina
2 Miejsce Mini Formacja Jazz 15+ lat- Teal Adult
2 Miejsce Mini Formacja Jazz 12-15 lat – Teal Junior
2 Miejsce Duet Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna, Kołaciński Jakub
2 Miejsce Solo Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
2 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
2 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Skorupa Natalia
2 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Dworakowska Alicja
3 Miejsce Formacja Jazz 15+ – Teal Adult
3 Miejsce Formacja Jazz 12-15 lat – Teal Junior
3 Miejsce Solo Jazz 15+ lat – Pollum Wiktoria
3 Miejsce Impro Solo Jazz 12-13 lat – Poliszuk Marcelina
3 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 12-13 lat – Poliszuk Marcelina
3 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Kryspowicka Julia
3 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Szewczyk Lena
4 Miejsce Solo T. Współczesny 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
4 Miejsce Impro Solo Jazz 12-13 lat – Benc Oliwia
4 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 8-9 lat – Kryspowicka Julia
4 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Kędzierska Giulietta
5 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Rusiecka-Dziczek Pola
5 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
6 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 15+ – Gaj Wiktoria
6 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Kołaciński Jakub
6 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Rumpczick Julia
7 Miejsce Impro Solo Jazz 14-15 lat – Szostak Gabriela
7 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Kornacka Lena Kornacka
7 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 8-9 lat – Ściebura Łucja
7 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 8-9 lat – Rumpczick Julia
8 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Skorupa Natalia

1 Miejsce Impro Solo Jazz 12-13 lat – Benc Oliwia
1 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Marcelina Poliszuk
1 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
1 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Skorupa Natalia
1 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 14-15 lat – Szostak Gabriela
1 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
1 Miejsce Impro Solo T. Współczesny do lat 7 – Kędzierska Giulietta
2 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Krupa Zofia
2 Miejsce Impro Solo Jazz 8-9 lat – Kryspowicka Julia
2 Miejsce Impro Solo Jazz lat do lat 7 – Szewczyk Lena
3 Miejsce Impro Solo Jazz lat 10-11 lat – Kornacka Lena
3 Miejsce Impro Solo Jazz lat do lat 7 – Rumpczick Julia

1 Miejsce Duet Jazz 11 lat (E+D) – Dworakowska Zuzanna i Kołaciński Jakub
1 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 15+ lat (C) – Pollum Wiktoria
1 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 8 lat (D) – Zuzanna Michalczyk
1 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 15+ lat (E)  – Katarzyna Klinkosz
1 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 11 lat (E) – Poliszuk Marcelina
2 Miejsce Grupy Jazz 15+ – Teal Adult
2 Miejsce Duet Jazz 12-13 lat (E+D) – Benc Oliwia i Poliszuk Marcelina
2 Miejsce Solo Modern 8-12 lat (E+D) – Dworakowska Zuzanna
2 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 8 lat (E) – Kryspowicka Julia
2 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 15+ lat (D) – Serkowska Karolina
3 Miejsce Duet Jazz 11 lat (E+D) – Michalczyk Zuzanna i Kryspowicka Julia
3 Miejsce Solo Jazz 15+ lat (C+B) – Pollum Wiktoria
3 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 12 lat (D) – Benc Oliwia
4 Miejsce Duet Jazz 15+ (C+B) – Serkowska Karolina i Tonko Klaudia
4 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 10 lat (B) – Dworakowska Zuzanna
5 Miejsce Duet Jazz 15+ (C+B) – Pollum Wiktoria i Tomaszewski Michał
5 Miejsce Solo Jazz 10-11 lat (C+B) – Dworakowska Zuzanna
5 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 15+ lat (C) – Gaj Wiktoria
5 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 15+ lat (D) – Oleksiewicz Zuzanna
6 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 15+ lat (C) – Tonko Klaudia

1 Miejsce Impro Solo Jazz 15+ – Karolina Serkowska
1 Miejsce Impro Solo Jazz 14-15 lat – Wiktoria Pollum
1 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Zuzanna Dworakowska
1 Miejsce Impro Solo Jazz do lat 7 – Lena Szewczyk
1 Miejsce Impro Solo T. Współczesny  15+ – Karolina Serkowska
1 Miejsce Impro Solo T. Współczesny  14-15 lat – Wiktoria Pollum
1 Miejsce Impro Solo T. Współczesny  8-9 lat – Zuzanna Michalczyk
1 Miejsce Impro Solo T. Współczesny  do lat 7 – Giulietta Kędzierska
2 Miejsce Impro Solo Jazz 14-15 lat – Gabriela Szostak
2 Miejsce Impro Solo Jazz 12-13 lat – Oliwia Benc
2 Miejsce Impro Solo Jazz lat 8-9 – Zuzanna Michalczyk
2 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 14-15 lat – Gabriela Szostak
3 Miejsce Impro Solo Jazz lat 8-9 – Julia Kryspowicka
4 Miejsce Impro Solo T. Współczesny 10-11 lat – Zuzanna Dworakowska
5 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Marcelina Poliszuk
6 Miejsce Impro Solo Jazz 10-11 lat – Maja Grocholska

1 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 15+ lat – Tonko Klaudia
1 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 10 lat – Dworakowska Zuzanna
1 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 8 lat – Michalczyk Zuzanna
1 Miejsce Solo Jazz Dance 10 lat – Dworakowska Zuzanna
5 Miejsce Solo Performing Art Improvisation 15+ lat – Oleksiewicz Zuzanna

1 Miejsce Solo Jazz 15+ lat – Serkowska Karolina
1 Miejsce Solo Taniec Współczesny 15+ lat – Serkowska Karolina
1 Miejsce Solo Jazz 14-15 lat – Pollum Wiktoria
1 Miejsce Solo Taniec Współczesny 14-15 lat – Pollum Wiktoria
1 Miejsce Solo Jazz 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
1 Miejsce Solo Taniec Współczesny 10-11 lat – Dworakowska Zuzanna
2 Miejsce Solo Jazz 15+ lat – Tonko Klaudia
2 Miejsce Solo Jazz 14-15 lat – Szostak Gabriela
2 Miejsce Solo Taniec Współczesny 14-15 lat – Szostak Gabriela
2 Miejsce Solo Jazz 10-11 lat – Poliszuk Marcelina
2 Miejsce Solo Jazz 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
2 Miejsce Solo Taniec Współczesny 8-9 lat – Michalczyk Zuzanna
2 Miejsce Solo Jazz do 7 lat – Szewczyk Lena

Sezon 2019/2020

1
Razy na podium
1
Złoto
1
Srebro
1
Brąz

1 Miejsce Solo Jazz 14-15 lat – Pollum Wiktoria
1 Miejsce Solo Taniec Współczesny 14-15 lat – Pollum Wiktoria
1 Miejsce Solo Jazz 8-9 lat – Dworakowska Zuzanna
2 Miejsce Solo Taniec Współczesny 8- 9 lat – Dworakowska Zuzanna

1 Miejsce Solo Jazz 14-15 lat – Pollum Wiktoria
1 Miejsce Solo Taniec Współczesny 14-15 lat – Pollum Wiktoria

1 Miejsce Duet Jazz do lat 7 – Michalczyk Zuzanna i Kryspowicka Julia
2 Miejsce Formacja Jazz do lat 7 – Mini Teal
2 Miejsce Mini Formacja Jazz 15+ – Teal Adult
2 Miejsce Mini Formacja Jazz 8-11 lat – Teal Kids
2 Miejsce Mini Formacja Jazz do lat 7 – Mini Teal
2 Miejsce Mini Formacja Taniec Współczesny do lat 7 – Mini Teal
2 Miejsce Duet Jazz 15+ – Pollum Wiktoria i Tomaszewski Michał
2 Miejsce Duet Jazz 8-9 lat – Dworakowska Zuzanna i Jakub Kołaciński
2 Miejsce Duet Jazz do lat 7 – Ściebura Łucja i Rumpczick Julia
2 Miejsce Solo Jazz 15+ – Tonko Klaudia
2 Miejsce Solo Jazz 14-15 lat – Pollum Wiktoria
2 Miejsce Solo Taniec Współczesny 14-15 lat – Pollum Wiktoria
3 Miejsce Formacja Jazz 15+ Teal Junior
3 Miejsce Formacja Taniec Współczesny 15+ Teal Junior
3 Miejsce Formacja Taniec Współczesny do lat 7 – Mini Teal
3 Miejsce Mini Formacja Jazz 12-15 lat – Teal Junior
3 Miejsce Mini Formacja Taniec Współczesny 8-11 lat – Teal Kids
3 Miejsce Duet Taniec Współczesny 15+ – Serkowska Karolina i Szerszeń Łukasz
3 Miejsce Solo Taniec Współczesny 8-9 lat – Dworakowska Zuzanna
4 Miejsce Formacja Jazz 8-11 lat – Teal Kids
4 Miejsce Formacja Taniec Współczesny 8-11 lat – Teal Kids
4 Miejsce Mini Formacja Taniec Współczesny 15+ – Teal Adult
4 Miejsce Mini Formacja Taniec Współczesny 12-15 lat – Teal Junior
4 Miejsce Duet Jazz 11-12 lat – Benc Oliwia i Filipek Weronika
4 Miejsce Solo Jazz 8-9 lat – Dworakowska Zuzanna
5 Miejsce Solo Jazz 8-9 lat – Watkowska Oliwia
5 Miejsce Solo Jazz do lat 7 – Michalczyk Zuzanna
5 Miejsce Solo Jazz do lat 7 – Rumpczick Julia
6 Miejsce Duet Jazz 13-14 lat – Majewska Julia i Szostak Gabriela
8 Miejsce Solo Taniec Współczesny do lat 7 – Michalczyk Zuzanna

Sezon 2018/2019

1
Razy na podium
1
Złoto
1
Srebro
1
Brąz

1 Miejsce Formacja Jazz 9-11 lat – Teal Kids
1 Miejsce Formacja Jazz do lat 8 – Mini Teal
1 Miejsce Mini Formacja Jazz 15+ – Teal Junior
1 Miejsce Mini Formacja Taniec Współczesny 15+ – Teal Junior
1 Miejsce Mini Formacja Jazz do lat 8 – Mini Teal
1 Miejsce Mini Formacja Taniec Współczesny do lat 8 – Mini Teal
1 Miejsce Duet Jazz 9-11 lat – Dworakowska Zuzanna, Kołaciński Jakub
1 Miejsce Solo Jazz do lat 8 – Watkowska Oliwia
2 Miejsce Mini Formacja Jazz 9-11 lat – Teal Kids
2 Miejsce Duet Jazz 9-11 Lat – Benc Oliwia, Filipek Weronika
2 Miejsce Duet Jazz do lat 8 – Michalczyk Zuzanna, Rumpczick Julia
2 Miejsce Solo Jazz 15+ – Serkowska Karolina
2 Miejsce Solo Jazz 9-11 lat – Filipek Weronika
2 Miejsce Solo Jazz do lat 8 – Zychla Wiktoria
3 Miejsce Mini Formacja Taniec Współczesny 9-11 Lat – Teal Kids
3 Miejsce Solo Jazz 12-15 lat – Pollum Wiktoria
3 Miejsce Solo Jazz 9-11 lat – Benc Oliwia
5 Miejsce Solo Jazz 9-11 Lat – Dworakowska Zuzanna
5 Miejsce Solo Jazz 9-11 lat – Kołaciński Jakub
6 Miejsce Solo Jazz 12-15 lat – Szostak Gabriela
6 Miejsce Solo Jazz 9-11 Lat – Poliszuk Marcelina
6 Miejsce Solo Jazz 9-11 lat – Bardzik Alicja
7 Miejsce Solo Jazz 12-15 lat – Julia Majewska

 

I miejsce Formacja Mini Teal – Jazz 5-8 lat
I miejsce Formacja Teal Kids – Jazz 9-11 lat
I miejsce Mini Formacja Mini Teal – Taniec Współczesny 5-8 lat
I miejsce Mini Formacja Teal Junior – Jazz 16+
I miejsce Mini Formacja Teal Junior – Taniec Współczesny 16+
I miejsce Duet Zuzanna Michalczyk i Julia Rumpczick – Jazz 5-8 lat
I miejsce Duet Oliwia Benc i Weronika Filipek – Jazz 9-11 lat
I miejsce Solo Oliwia Watkowska – Jazz 5-8 lat
I miejsce Solo Wiktoria Pollum – Jazz 16+
II miejsce Mini Formacja Mini Teal – Jazz 5-8 lat
II miejsce Mini Formacja Teal Kids – Taniec Współczesny 9-11 lat
II miejsce Mini Formacja Teal Kids – Jazz 9-11 lat
II miejsce Duet Zuzanna Dworakowska i Jakub Kołaciński – Jazz 9-11 lat
II miejsce Solo Oliwia Benc – Jazz 9-11 lat
II miejsce Solo Julia Rumpczick – Jazz 5-8 lat
III miejsce Solo Zuzanna Michalczyk – Taniec Współczesny 5-8 lat
III miejsce Solo Zuzanna Dworakowska – Taniec Współczesny 9-11 lat
III miejsce Solo Wiktoria Pollum – Taniec Współczesny 12-15 lat

II miejsce – Mini Teal – Mini formacja Jazz do lat 8
III miejsce – Teal Junior – Formacja Jazz 16+
III miejsce – Teal Kids – Mini formacja Taniec Współczesny do lat 11
III miejsce – Mini Teal – Mini formacja Taniec Współczesny do lat 8
IV miejsce – Teal Junior – Formacja Taniec Współczesny 16+
V miejsce – Teal Kids – Mini formacja Jazz do lat 11

Sezon 2017/2018

1
Razy na podium
1
Złoto
1
Srebro
1
Brąz

I miejsce – Mini Teal – Mini formacja jazz 5-8 lat
I miejsce – Zofia Browczuk i Jakub Kołaciński – Duet jazz do lat 11
I miejsce – Jakub Kołaciński – Solo jazz 5-8 lat
II miejsce – Teal Kids – Mini formacja jazz do lat 11
III miejsce – Teal Junior – Formacja jazz 12-15 lat
III miejsce – Teal Junior – Mini formacja jazz 12-15 lat
III miejsce – Zofia Browczuk – Solo jazz 5-8 lat
III miejsce – Liwia Sowirka – Solo jazz 5-8 lat
VI miejsce – Wiktoria Pollum – Solo jazz 12-15 lat
VII miejsce – Julia Daszkiewicz – Solo jazz 16+

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH KASZUBSKI STOLEM
III miejsce – Mini Teal – Mini formacja jazz do lat 8
III miejsce – Teal Kids – Mini formacja jazz 9-11 lat
IV miejsce – Teal Junior – Formacja jazz 12-15 lat
V miejsce – Teal Junior – Mini formacje jazz 12-15 lat

III miejsce – Mini Teal – Mini formacja jazz do lat 8
III miejsce – Teal Kids – Mini formacja jazz 9-11 lat
IV miejsce – Teal Junior – Formacja jazz 12-15 lat
V miejsce – Teal Junior – Mini formacje jazz 12-15 lat