II Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych „Awangarda”

1 Miejsce Formacja Jazz 9-11 lat – Teal Kids
1 Miejsce Formacja Jazz do lat 8 – Mini Teal
1 Miejsce Mini Formacja Jazz 15+ – Teal Junior
1 Miejsce Mini Formacja Taniec Współczesny 15+ – Teal Junior
1 Miejsce Mini Formacja Jazz do lat 8 – Mini Teal
1 Miejsce Mini Formacja Taniec Współczesny do lat 8 – Mini Teal
1 Miejsce Duet Jazz 9-11 lat – Dworakowska Zuzanna, Kołaciński Jakub
1 Miejsce Solo Jazz do lat 8 – Watkowska Oliwia
2 Miejsce Mini Formacja Jazz 9-11 lat – Teal Kids
2 Miejsce Duet Jazz 9-11 Lat – Benc Oliwia, Filipek Weronika
2 Miejsce Duet Jazz do lat 8 – Michalczyk Zuzanna, Rumpczick Julia
2 Miejsce Solo Jazz 15+ – Serkowska Karolina
2 Miejsce Solo Jazz 9-11 lat – Filipek Weronika
2 Miejsce Solo Jazz do lat 8 – Zychla Wiktoria
3 Miejsce Mini Formacja Taniec Współczesny 9-11 Lat – Teal Kids
3 Miejsce Solo Jazz 12-15 lat – Pollum Wiktoria
3 Miejsce Solo Jazz 9-11 lat – Benc Oliwia
5 Miejsce Solo Jazz 9-11 Lat – Dworakowska Zuzanna
5 Miejsce Solo Jazz 9-11 lat – Kołaciński Jakub
6 Miejsce Solo Jazz 12-15 lat – Szostak Gabriela
6 Miejsce Solo Jazz 9-11 Lat – Poliszuk Marcelina
6 Miejsce Solo Jazz 9-11 lat – Bardzik Alicja
7 Miejsce Solo Jazz 12-15 lat – Julia Majewska

7 Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych „Dance Group”

I miejsce Formacja Mini Teal – Jazz 5-8 lat
I miejsce Formacja Teal Kids – Jazz 9-11 lat
I miejsce Mini Formacja Mini Teal – Taniec Współczesny 5-8 lat
I miejsce Mini Formacja Teal Junior – Jazz 16+
I miejsce Mini Formacja Teal Junior – Taniec Współczesny 16+
I miejsce Duet Zuzanna Michalczyk i Julia Rumpczick – Jazz 5-8 lat
I miejsce Duet Oliwia Benc i Weronika Filipek – Jazz 9-11 lat
I miejsce Solo Oliwia Watkowska – Jazz 5-8 lat
I miejsce Solo Wiktoria Pollum – Jazz 16+
II miejsce Mini Formacja Mini Teal – Jazz 5-8 lat
II miejsce Mini Formacja Teal Kids – Taniec Współczesny 9-11 lat
II miejsce Mini Formacja Teal Kids – Jazz 9-11 lat
II miejsce Duet Zuzanna Dworakowska i Jakub Kołaciński – Jazz 9-11 lat
II miejsce Solo Oliwia Benc – Jazz 9-11 lat
II miejsce Solo Julia Rumpczick – Jazz 5-8 lat
III miejsce Solo Zuzanna Michalczyk – Taniec Współczesny 5-8 lat
III miejsce Solo Zuzanna Dworakowska – Taniec Współczesny 9-11 lat
III miejsce Solo Wiktoria Pollum – Taniec Współczesny 12-15 lat

III Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem

II miejsce – Mini Teal – Mini formacja Jazz do lat 8
III miejsce – Teal Junior – Formacja Jazz 16+
III miejsce – Teal Kids – Mini formacja Taniec Współczesny do lat 11
III miejsce – Mini Teal – Mini formacja Taniec Współczesny do lat 8
IV miejsce – Teal Junior – Formacja Taniec Współczesny 16+
V miejsce – Teal Kids – Mini formacja Jazz do lat 11

6 Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych „Dance Group”

I miejsce – Mini Teal – Mini formacja jazz 5-8 lat
I miejsce – Zofia Browczuk i Jakub Kołaciński – Duet jazz do lat 11
I miejsce – Jakub Kołaciński – Solo jazz 5-8 lat
II miejsce – Teal Kids – Mini formacja jazz do lat 11
III miejsce – Teal Junior – Formacja jazz 12-15 lat
III miejsce – Teal Junior – Mini formacja jazz 12-15 lat
III miejsce – Zofia Browczuk – Solo jazz 5-8 lat
III miejsce – Liwia Sowirka – Solo jazz 5-8 lat
VI miejsce – Wiktoria Pollum – Solo jazz 12-15 lat
VII miejsce – Julia Daszkiewicz – Solo jazz 16+

II Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Kaszubski Stolem

III miejsce – Mini Teal  – Mini formacja jazz do lat 8
III miejsce – Teal Kids – Mini formacja jazz 9-11 lat
IV miejsce – Teal Junior  – Formacja jazz 12-15 lat
V miejsce – Teal Junior  – Mini formacje jazz 12-15 lat