Informacje

Zapraszamy tancerzy w wieku 12+ lat

Termin
13.01 – 17.01.2020

Miejsce
Klub Osiedlowy „Piastuś”
ul. Piastowska 98A

Zniżki
Rodzinna (dla drugiego dziecka) – 20%

Tancerze Teal Dance Studio

Karnet Open
10 zajęć – 300 zł/350 zł*

Karnet Taniec lub Akrobatyka
5 zajęć – 200 zł/225 zł*

Pojedyncze Zajęcia Taneczne
50 zł

Koszulka Tanecznych Warsztatów Winter 2020
35 zł

*Opłata za Warsztaty Taneczne – Winter 2020 uzależniona jest od terminu wpłat zaliczki bądź całości. Aby skorzystać z promocyjnej ceny należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50% do dnia 17.11.2019r.

Pozostali Tancerze

Karnet Open
10 zajęć – 400 zł/450 zł*

Karnet Taniec lub Akrobatyka
5 zajęć – 250 zł/275 zł*

Pojedyncze Zajęcia Taneczne
60 zł

Koszulka Tanecznych Warsztatów Winter 2020
35 zł

*Opłata za Warsztaty Taneczne – Winter 2020 uzależniona jest od terminu wpłat zaliczki bądź całości. Aby skorzystać z promocyjnej ceny należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50% do dnia 17.11.2019r.

GODZPONIEDZIAŁEK
13.01.2020
Wtorek
14.01.2020
Środa
15.01.2020
Czwartek
16.01.2020
Piątek
17.01.2020
17:00 - 18:15DominikDominikPrzemek i Samanta
KingaKinga
18:30 - 19:45 KarolinaKarolinaKarolinaKarolinaKarolina

O PRZYNALEŻNOŚCI DO GRUP DECYDUJE ORGANIZATOR

PRZYPOMINAMY, ŻE ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA

Kontakt

Instruktorzy

Dominik Olechowski

Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 18 lat. Od tamtej pory, każdą wolną chwilę, poświęca na szkolenie swoich tanecznych oraz instruktorskich umiejętności. Taniec pochłonął go całkowicie!
Edukację artystyczną rozpoczął w swoim ukochanym, rodzinnym mieście Krakowie. Pierwsze kroki taneczne stawiał w Teatrze Tańca DF, a wkrótce potem w Krakowskiej Akademii Tańca. Szkolił się w najbardziej prestiżowych ośrodkach tanecznych na świecie – na Broadway Dance Centre, w Nowym Jorku, w Master Ballet Academy w Phoenix oraz na wielu warsztatach w Polsce i za granicą. Swoje dorosłe życie poświęcił na szkolenie umiejętności pod okiem wybitnych pedagogów, co pozwoliło mu dogłębnie poznać tajniki tańca klasycznego, współczesnego, oraz jazzowego – jego największej pasji!
Dominik ma bardzo bogate doświadczenie sceniczne – tańczył na wielu polskich i zagranicznych scenach. Wielokrotnie występował ze wspomnianymi już – Teatrem Tańca DF oraz Krakowską Akademią Tańca. Wspólnie z Teatrem Caro Dance zagrał rolę solisty w spektaklach „Poems of Love” oraz „Romeo i Julia”. Główną rolę otrzymał również w prestiżowym spektaklu produkcji Master Ballet Academy, „Playing with Mozart” oraz „Dziadek do Orzechów”.
Dominik jest zwycięzcą 6. edycji telewizyjnego show „You Can Dance – Po Prostu Tańcz” i stypendystą Broadway Dance Centre w Nowym Jorku.
Obecnie, po licznych latach spędzonych za granicą, w celu zdobycia wiedzy i poszerzania własnych umiejętności tanecznych oraz instruktorskich – Dominik na stałe osiadł w Polsce i powrócił do swojego ulubionego miasta Krakowa. Czwarty sezon już, tańczy w Tatrze Groteska, w spektaklu „Przemiany”, w choreografii Caroline Finn. Współpracuje również z zespołem Art Collor Ballet, biorąc udział w spektaklu „Kryptonim 27”. Bycie na scenie, to jednak nie jedyna jego pasja! Na co dzień spełnia się również jako instruktor tańca. Uczy w jedynym w Polsce Liceum Ogólnokształcącym o profilu Taneczno-Teatralnym, w Krakowskiej Akademii Tańca oraz w prywatnych studiach tanecznych w Krakowie. Prowadzi niezliczoną ilość warsztatów dla młodych miłośników tańca w całej Polsce. Współpracuje zarówno z amatorami, jak i zawodowcami. Niezależnie od poziomu zaawansowania uczestników jego warsztatów – dewizą Dominika jest, by każdy po jego zajęciach wyszedł nie tylko usatysfakcjonowany, ale również bogatszy o nowe umiejętności! Jest urodzonym instruktorem z pasją, gdyż uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z miłośnikami tańca – zwłaszcza z tymi utalentowanymi! Na swoim koncie ma już liczne osiągnięcia pedagogiczne, by wymienić kilka: 6. miejsce swojej 13. letniej podopiecznej Angele Villanuevej, na światowym konkursie tanecznym Dance World Cup 2017 w Offenburgu, 2. miejsce Cezarego Borowika na Mistrzostwach Europy federacji IDO 2017 w kategorii Modern Adults w Pradze.

Dominik to zdecydowany perfekcjonista, całkowicie oddany swojej pracy i temu, co robi. Jako tancerz stawia sobie wysokie cele – nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a jeśli są, to pracuje tak ciężko, aż staną się możliwe. Nie wie, co to znaczy przegrywać – jeśli robi się coś z pasją i profesjonalnie, to po prostu, robi się to najlepiej! Również jako instruktor – wymaga od swoich podopiecznych nieustannego przekraczania własnych granic! Niezmiennie, każdą wolną chwilę poświęca na szkolenie swoich tanecznych umiejętności, zarówno jako tancerza, jak i instruktora tańca. Taniec z pewnością nie jest jedynie jego zwykłym hobby – jest jego pasją i sposobem na życie, a bycie tancerzem i instruktorem – to zawód, którego nie zamieniłby na żaden inny!

Kinga Furmaniak

Tancerz, choreograf, pedagog tańca. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej. Studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Choreografia i Teoria Tańca. Tancerka Konińskiego Teatru Tańca. W roku 2018 dołączyła do Jeune ballet w Konserwatorium Narodowym Muzyki i Tańca w Lyonie, gdzie tańczyła w choreografiach: „Echad Mi Yodea” Ohad Naharin, „Removing Reset” Noé Soulier, „Je suis assis avec une canette en etain a la main” Bernard Baumgarten. Brała również udział w spektaklu tanecznym „Oparcie” w choreografii Katarzyny Łapaj, „Opowieść Wigilijna” chor. Janusz Orlik i Wiesława Wolna, „Myśl ucieleśniona” Agnieszki Doberskiej.

Karolina Gajewska

Związana z akrobatyką od 9. roku życia, członkini polskiej kadry narodowej w akrobatyce sportowej w 2010 roku, wielokrotna Mistrzyni Polski w kategorii trójek żeńskich.
Półfinalistka 8. edycji programu „Mam Talent”, gdzie zaprezentowała czym jest sztuka „kontorsji”, kobiety gumy. Czynna artystka w tej dziedzinie, uczestniczka warsztatów niemieckiego trenera contortion, Fredericka van Laak’a. Studentka architektury na Politechnice Gdańskiej.

Przemysław Gizak

Właściciel oraz Choreograf Teal Dance Studio Gdańsk.
Wieloletni tancerz, dyplomowany instruktor tańca jazzowego oraz sędzia Polskiej Federacji Tańca. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach kierunków Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza z Terapią Pedagogiczną oraz Animator i Menedżer Kultury. W latach 2010 – 2016 związany z zespołem Caro Dance Siedlce, z którym wielokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Polski, Europy oraz Świata Federacji IDO nie tylko jako tancerz, ale także jako choreograf w kategoriach Jazz, Modern, Show Dance oraz Balet. Wraz z grupą Caro Dance Siedlce finalista pierwszej edycji programu Got To Dance – Tylko Taniec. Do 2016 roku solista Teatru Tańca Caro w spektaklach: Dziadek do Orzechów, Poems of Love, Opowieść Wigilijna, Romeo i Julia, oraz tancerz w: Delta 12 (Chor. Thierry Verger), Giganci Piosenki, Miłość nie jedno ma imię. Szkolił się u choreografów takich jak: Luciano Di Natale, Tokyo Kevin Inouye, Thierry Verger, Lucas McFarlane, Stephan Reynolds, Molle Gray.

Samanta Łuczak

Właścicielka oraz choreograf Teal Dance Studio Gdańsk.
Czynna tancerka oraz dyplomowany instruktor tańca jazzowego. Absolwentka studiów I stopnia Wydziału Artystycznego Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu, na kierunku Taniec oraz magisterskich Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku, na kierunku Pedagogika – Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Do 2013 roku związana z zespołem Indigo Dance Art jako tancerka i choreograf. W 2013 roku instruktor oraz tancerka Studia Tańca Joy Dance Szczecin. W latach 2014 – 2016 instruktor zespołu Caro Dance Siedlce oraz tancerka Teatru Tańca Caro. Tancerka podczas eventów takich jak Życie Bez Ograniczeń czy Kongres Alfaparf Polska. Uczestniczka warsztatów organizowanych przez Uniwersytet Artystyczny Codarts z Rotterdamu. Szkoliła się pod okiem instruktorów takich jak: Stephan Reynolds, Luciano Di Natale, Lukas McFarlane, Maksim Woitiul i wielu innych.