Informacje

Zapraszamy tancerzy w wieku 12+ lat

Termin
13.01 – 17.01.2020

Miejsce
Klub Osiedlowy „Piastuś”
ul. Piastowska 98A

Zniżki
Rodzinna (dla drugiego dziecka) – 20%

Tancerze Teal Dance Studio

Karnet Open
10 zajęć – 300 zł/350 zł*

Karnet Taniec lub Akrobatyka
5 zajęć – 200 zł/225 zł*

Pojedyncze Zajęcia Taneczne
50 zł

Koszulka Tanecznych Warsztatów Winter 2020
35 zł

*Opłata za Warsztaty Taneczne – Winter 2020 uzależniona jest od terminu wpłat zaliczki bądź całości. Aby skorzystać z promocyjnej ceny należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50% do dnia 17.11.2019r.

Pozostali Tancerze

Karnet Open
10 zajęć – 400 zł/450 zł*

Karnet Taniec lub Akrobatyka
5 zajęć – 250 zł/275 zł*

Pojedyncze Zajęcia Taneczne
60 zł

Koszulka Tanecznych Warsztatów Winter 2020
35 zł

*Opłata za Warsztaty Taneczne – Winter 2020 uzależniona jest od terminu wpłat zaliczki bądź całości. Aby skorzystać z promocyjnej ceny należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50% do dnia 17.11.2019r.

GODZPONIEDZIAŁEK
13.01.2020
Wtorek
14.01.2020
Środa
15.01.2020
Czwartek
16.01.2020
Piątek
17.01.2020
17:00 - 18:15Włodek - Grupa 1
Karolina - Grupa 2
Włodek - Grupa 2
Karolina - Grupa 1
Przemek i Samanta - Grupa 1
Karolina - Grupa 2
Kinga - Grupa 2
Karolina - Grupa 1
Kinga - Grupa 1
Karolina - Grupa 2
18:30 - 19:45 Włodek - Grupa 2
Karolina - Grupa 1
Włodek - Grupa 1
Karolina - Grupa 2
Przemek i Samanta - Grupa 2
Karolina - Grupa 1
Kinga - Grupa 1
Karolina - Grupa 2
Kinga - Grupa 2
Karolina - Grupa 1

O PRZYNALEŻNOŚCI DO GRUP DECYDUJE ORGANIZATOR

PRZYPOMINAMY, ŻE ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA

Kontakt

Instruktorzy

Włodek Kołobycz

Swoje pierwsze kroki w tańcu stawiał jeszcze na Ukrainie, ale na poważnie związał sie z tańcem w wieku 12 lat. Po przeprowadzce do Nysy tańczył w zespole Tanero, potem w Opolskim zespole ‚Pech’. Brał udział w wielu mistrzostwach Polski i Swiata IDO, gdzie często stawał na podium, a w 2012 roku zdobył tytuł mistrza Europy. W Warszawie mieszka od 2013r., a aktualnie jest związany z zespołem Yuldance. Szkolił się pod okiem wielu znakomitych pedagogów m.in. w Broadway Dance Center w Nowym Jorku lub EDGE Performing Arts Center w Los Angeles. Brał udział w projekcie ‚Rock Loves Chopin’ w Arena Di Verona we Włoszech oraz Chińskim Shenzen, tańczył w teatrze cieni w Warszawie oraz Warszawskiej Operze Kameralnej, był tancerzem trasy koncertowej „Love 2 Love” Edyty Górniak, został również finalistą 8. edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” i półfinalistą pierwszej polskiej edycji programu „World Of Dance”.

Kinga Furmaniak

Tancerz, choreograf, pedagog tańca. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej. Studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Choreografia i Teoria Tańca. Tancerka Konińskiego Teatru Tańca. W roku 2018 dołączyła do Jeune ballet w Konserwatorium Narodowym Muzyki i Tańca w Lyonie, gdzie tańczyła w choreografiach: „Echad Mi Yodea” Ohad Naharin, „Removing Reset” Noé Soulier, „Je suis assis avec une canette en etain a la main” Bernard Baumgarten. Brała również udział w spektaklu tanecznym „Oparcie” w choreografii Katarzyny Łapaj, „Opowieść Wigilijna” chor. Janusz Orlik i Wiesława Wolna, „Myśl ucieleśniona” Agnieszki Doberskiej.

Karolina Gajewska

Związana z akrobatyką od 9. roku życia, członkini polskiej kadry narodowej w akrobatyce sportowej w 2010 roku, wielokrotna Mistrzyni Polski w kategorii trójek żeńskich.
Półfinalistka 8. edycji programu „Mam Talent”, gdzie zaprezentowała czym jest sztuka „kontorsji”, kobiety gumy. Czynna artystka w tej dziedzinie, uczestniczka warsztatów niemieckiego trenera contortion, Fredericka van Laak’a. Studentka architektury na Politechnice Gdańskiej.

Przemysław Gizak

Właściciel oraz Choreograf Teal Dance Studio Gdańsk.
Wieloletni tancerz, dyplomowany instruktor tańca jazzowego oraz sędzia Polskiej Federacji Tańca. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach kierunków Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza z Terapią Pedagogiczną oraz Animator i Menedżer Kultury. W latach 2010 – 2016 związany z zespołem Caro Dance Siedlce, z którym wielokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Polski, Europy oraz Świata Federacji IDO nie tylko jako tancerz, ale także jako choreograf w kategoriach Jazz, Modern, Show Dance oraz Balet. Wraz z grupą Caro Dance Siedlce finalista pierwszej edycji programu Got To Dance – Tylko Taniec. Do 2016 roku solista Teatru Tańca Caro w spektaklach: Dziadek do Orzechów, Poems of Love, Opowieść Wigilijna, Romeo i Julia, oraz tancerz w: Delta 12 (Chor. Thierry Verger), Giganci Piosenki, Miłość nie jedno ma imię. Szkolił się u choreografów takich jak: Luciano Di Natale, Tokyo Kevin Inouye, Thierry Verger, Lucas McFarlane, Stephan Reynolds, Molle Gray.

Samanta Łuczak

Właścicielka oraz choreograf Teal Dance Studio Gdańsk.
Czynna tancerka oraz dyplomowany instruktor tańca jazzowego. Absolwentka studiów I stopnia Wydziału Artystycznego Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu, na kierunku Taniec oraz magisterskich Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku, na kierunku Pedagogika – Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Do 2013 roku związana z zespołem Indigo Dance Art jako tancerka i choreograf. W 2013 roku instruktor oraz tancerka Studia Tańca Joy Dance Szczecin. W latach 2014 – 2016 instruktor zespołu Caro Dance Siedlce oraz tancerka Teatru Tańca Caro. Tancerka podczas eventów takich jak Życie Bez Ograniczeń czy Kongres Alfaparf Polska. Uczestniczka warsztatów organizowanych przez Uniwersytet Artystyczny Codarts z Rotterdamu. Szkoliła się pod okiem instruktorów takich jak: Stephan Reynolds, Luciano Di Natale, Lukas McFarlane, Maksim Woitiul i wielu innych.