Teal Dance Studio

Teal Dance Studio to miejsce, w którym taniec to przede wszystkim pasja! Staramy się tworzyć tu rodzinną atmosferę tak, aby każdy tancerz z radością uczęszczał na zajęcia i był dumny ze swoich postępów.

Od 3 lat uczymy tańca w Gdańsku. Rozpoczynaliśmy naszą przygodę z zaledwie 12 osobową grupą, jednak z każdym kolejnym rokiem działalności rośniemy w siłę i na tą chwilę zrzeszamy ponad 100 tancerzy. Głównymi instruktorami oraz założycielami Teal Dance Studio są Przemysław Gizak i Samanta Łuczak. Pochodzą z Siedlec gdzie od dziecka tańczyli w tamtejszych szkołach. Dyplomowani instruktorzy tańca, czynni tancerze i przede wszystkim pasjonaci tańca. Kochają pracę z dziećmi dzięki czemu nie brakuje im pomysłów do rozwoju Studia.Wciąż szkolą się by móc jak najwięcej przekazać swoim uczniom.

W naszej Szkole Tańca młody człowiek ukształtuje swoją wrażliwość i nauczy się przekazywania emocji nie tylko na scenie, ale również w życiu codziennym. Dzięki zajęciom i występom każdy tancerz nabiera pewności siebie a w grupie rówieśników tworzą się niezwykłe przyjaźnie. Taniec jest artystyczną formą ruchu, dzięki której dziecko kształtuje swój charakter oraz buduje poczucie własnej wartości. Uczy się systematyczności, dyscypliny i zdrowej rywalizacji. Taniec poprawia kondycję, rozciągnięcie, koordynację oraz postawę ciała.

Magiczny świat tańca pozwala nie tylko na naukę, ale przede wszystkim jest sposobem na wyrażanie swojej osobowości. Efektem ubocznym Naszej pracy są spektakularne efekty na scenie 🙂