UKS Teal Dance

UKS TEal Dance

Uczniowski Klub Sportowy Teal Dance to miejsce, w którym taniec to przede wszystkim pasja! Staramy się tworzyć tu rodzinną atmosferę tak, aby każdy tancerz z radością uczęszczał na zajęcia i był dumny ze swoich postępów.

Od 2016 roku uczymy tańca w Gdańsku. Rozpoczynaliśmy naszą przygodę jako Teal Dance Studio z zaledwie 12 osobową grupą, jednak z każdym kolejnym rokiem działalności rośniemy w siłę. Od 2020 roku Teal Dance Studio przekształciło się w Uczniowski Klub Sportowy Teal Dance. Głównymi instruktorami oraz założycielami są Przemysław Gizak i Samanta Łuczak. Pochodzą z Siedlec gdzie od dziecka tańczyli w tamtejszych szkołach. Dyplomowani instruktorzy tańca, czynni tancerze i przede wszystkim pasjonaci tańca. Kochają pracę z dziećmi dzięki czemu nie brakuje im pomysłów do rozwoju.Wciąż szkolą się by móc jak najwięcej przekazać swoim uczniom.

W naszym Klubie młody człowiek ukształtuje swoją wrażliwość i nauczy się przekazywania emocji nie tylko na scenie, ale również w życiu codziennym. Dzięki zajęciom i występom każdy tancerz nabiera pewności siebie a w grupie rówieśników tworzą się niezwykłe przyjaźnie. Taniec to  artystyczna forma ruchu, dzięki której dziecko kształtuje swój charakter oraz buduje poczucie własnej wartości. Uczy się systematyczności, dyscypliny i zdrowej rywalizacji. Taniec poprawia kondycję, rozciągnięcie, koordynację oraz postawę ciała.

Magiczny świat tańca pozwala nie tylko na naukę, ale przede wszystkim jest sposobem na wyrażanie swojej osobowości. Efektem ubocznym Naszej pracy są spektakularne efekty na scenie.