Przemysław Gizak

Choreograf

Przemysław Gizak

Właściciel oraz Choreograf Teal Dance Studio Gdańsk.
Wieloletni tancerz, dyplomowany instruktor tańca jazzowego oraz sędzia Polskiej Federacji Tańca. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach kierunków Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza z Terapią Pedagogiczną oraz Animator i Menedżer Kultury. W latach 2010 – 2016 związany z zespołem Caro Dance Siedlce, z którym wielokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Polski, Europy oraz Świata Federacji IDO nie tylko jako tancerz, ale także jako choreograf w kategoriach Jazz, Modern, Show Dance oraz Balet. Wraz z grupą Caro Dance Siedlce finalista pierwszej edycji programu Got To Dance – Tylko Taniec. Do 2016 roku solista Teatru Tańca Caro w spektaklach: Dziadek do Orzechów, Poems of Love, Opowieść Wigilijna, Romeo i Julia, oraz tancerz w: Delta 12 (Chor. Thierry Verger), Giganci Piosenki, Miłość nie jedno ma imię. Szkolił się u choreografów takich jak: Luciano Di Natale, Tokyo Kevin Inouye, Thierry Verger, Lucas McFarlane, Stephan Reynolds, Molle Gray.

Samanta Łuczak

Choreograf

Samanta Łuczak

Właścicielka oraz choreograf Teal Dance Studio Gdańsk.
Czynna tancerka oraz dyplomowany instruktor tańca jazzowego. Absolwentka studiów I stopnia Wydziału Artystycznego Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu, na kierunku Taniec oraz magisterskich Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku, na kierunku Pedagogika – Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Do 2013 roku związana z zespołem Indigo Dance Art jako tancerka i choreograf. W 2013 roku instruktor oraz tancerka Studia Tańca Joy Dance Szczecin. W latach 2014 – 2016 instruktor zespołu Caro Dance Siedlce oraz tancerka Teatru Tańca Caro. Tancerka podczas eventów takich jak Życie Bez Ograniczeń czy Kongres Alfaparf Polska. Uczestniczka warsztatów organizowanych przez Uniwersytet Artystyczny Codarts z Rotterdamu. Szkoliła się pod okiem instruktorów takich jak: Stephan Reynolds, Luciano Di Natale, Lukas McFarlane, Maksim Woitiul i wielu innych.

Wiktoria Rudnik

Akrobatyka

Wiktoria Rudnik

Od dziecka nierozerwalnie związana z aktywnością fizyczną, przede wszystkim tańcem oraz akrobatyką sportową, w których to zarówno jako zawodniczka jak i trenerka uzyskała liczne tytuły. W okresie 2000-2013 zawodniczka formacji taneczno-akrobatycznej Avocado, z którą miała szansę wziąć udział w licznych turniejach (ogólnopolskich oraz międzynarodowych) oraz zapoznać się z takimi stylami tanecznymi jak jazz, modern, hip-hop, disco dance, show dance i wiele innych. W latach 2013 – 2018 tancerka Teatru Tańca Sway pod kierownictwem Anny Wielogórskiej, gdzie doskonaliła się głównie w tańcu jazzowym. Brała udział w takich produkcjach jak „Fabryka” czy „(Dis)connected” prezentowanych na Scenie Kameralnej Teatru Wielkiego oraz programach telewizyjnych tj. „Got to dance” i „Mam Talent”.  Na przestrzeni lat wielokrotnie uczestniczyła w różnego rodzaju warsztatach, kursach oraz szkoleniach w Polsce i za granicą, co w połączeniu ze studiami na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie skutkuje wiedzą i umiejętnościami do pracy w zawodzie instruktora. Jest dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego oraz trenerem II klasy w akrobatyce sportowej. Obecnie spełnia się jako czynna tancerka, instruktor oraz choreograf, a ponad to kontynuuje swoją edukację na studiach doktoranckich.